Co je a není swingers

11. duben 2014 | 20.48 |

Co je a není Swingers párty?

V současné době dostupnosti velkého množství informací, bohužel zůstávají mnohé pojmy a výrazy nevysvětleny. Nedostatek znalostí a mnohdy zavádějící názory lidí ze "Zapomenuté Lhoty" (kteří mají vždycky pravdu a jsou odborníci na vše) evokují v našich myšlenkách pouze zmatek, který je mnohdy velmi daleko k pravdě.

Co je pro náš život přirozené a příjemné:

Rádi se setkáváme v restauracích a barech, ochutnáváme dobré jídlo, navazujeme nová přátelství, užíváme si relaxace ve vellness a saunách, posloucháme příjemnou hudbu. Dále máme rádi nové zážitky, které jsou nezřídka okořeněny i nádechem erotiky. K tomu všemu hledáme stejně naladěné přátele, protože ve více lidech je také více zábavy a legrace v našich jinak vcelku stereotypních životech. Přiznejme si také, že špetka pozornosti, náklonnosti a slušnosti toho druhého k Vaší osobě vždy potěší a dlouho zůstává ve Vašich vzpomínkách.

Mnohé večery trávíme tzv. nudně u televize a internetu. Čas od času Vás napadne, že je třeba svůj život trochu oživit nějakou párty, setkáním s přáteli, výletem a jinou zajímavou činností. Narazíte ale na časové možnosti přátel, někdy i nedostatek financí a nebo, že Vámi vše dobře naplánované a domluvené se půl hodiny před realizací rozplynulo jako pára nad hrncem. Z možného krásného večera zůstalo jen zklamání a vy jste zase sami (sám, sama) doma zase u televize.

Máte dvě možnosti:

1)      Rezignovaně si zanadávat na celý svět, na politiky, vedoucího v práci či obořit se na svou partnerku (partnera) a pokračovat nevesele ve zkaženém večeru.

2)      Další a jistě veselejší možností je ihned prožít vše to, co je pro náš život příjemné a přirozené. Navštívit místo, kde se nic nemusí a vše může.

Záleží jen na Vás samotných jaké budou (vaše) večery a co si z vybraných možností vyberete.

Swingers párty:

Každý člověk po zhlédnutí nějaké "dokumentace" (foto, video) nabude dojmu, že se zde scházejí jen nabušení modelové, krásné modelky a případně ještě nějací poloúchylové. Všichni na sebe mají "chuť" a předvádějí mnohdy artistické (a jiné) "výkony", nad kterými zůstává rozum stát. Je třeba si ale uvědomit, že sledujete pouze z 99 procent herce a mnohé na videu předváděné, je jen připravenou záležitostí vytvořenou dopředu scénářem. Pochopitelně také velmi dobře zaplacené.

Toto Swingers párty skutečně není a také to vlastně žádnou skutečnou párty ani náznakem nikdy připomínat nebude. Bohužel se někteří (co nikdy na párty nebyli) výše uvedenými "dokumenty" řídí a tudíž si vytvářejí zcela mylný názor. Je ještě větší škoda pro všechny, že tento "omyl z neznalosti" šíří dále. Věřte, že je moc málo lidí z těch, co na SW běžně chodí, kteří by o jejich místu zaslíbeném vůbec mluvili. Není to ale ze studu, ale právě proto, aby na jejich skvělé místečko nezačali chodit lidé, kteří tam vlastně vůbec nemají co dělat.

Na SW párty najdete pouze normální běžné lidičky jako jste vy sami. Potkáte tam všechny pracovní profese, všechny věkové a váhové kategorie obou pohlaví.  Zvláště oblíbené jsou pro věkové kategorie 22 - 45let, opět bez ohledu na pohlaví. Tato kategorie vysoce převyšuje ostatní věkové skupiny, což je ale vzhledem k vývoji aktivního života skoro přirozené.

Na SW Párty chodí jen samí muži?

Jistě jste tento názor slyšeli a zní velice logicky. Zkuste si ale položit otázku jinak? Proč tam ti muži vlastně chodí, aby se chodili seznamovat s muži? S tímto zavádějícím závěrem by tam vlastně nechodil nikdo a všechny sw kluby by se pro zbytečnost služby v nejbližší době zavřely. Větší množství mužů (poměru ženy a muži) je dán spíše tím, že ženy vyžadují pozornost (skoro stále) ve zdaleka větší míře než muži.

Tímto je dán také poměr pohlaví, aby žena, pokud o náklonnost a pozornost jiného může stojí, aby se jí dostalo toto mírou vrchovatou. Hlavně z tohoto důvodu jsou pro mnohé ženy návštěvy sw párty víceméně povolenou drogou. Takže pánové nečekejte až objeví vaše partnerky "nové možnosti pozornosti", které budou bez Vás a zajímejte se raději dopředu o "požadavky" Vašich partnerek. Možná se dozvíte, že již dávno o "skvělých možnostech" ví z vlastní zkušenosti, které si "zabezpečila" i bez Vás, protože se Vám to jen bála říci.

Slušnost a jistota.

Mnozí bez rozdílu pohlaví mnohdy koketují s myšlenkou oslovit kolegyni, kolegu a naznačit jim svou "náklonnost". Zde ale také zapracuje jiné já, kdy varuje tím, že se uvedené věc rozkřikne, pokud nebudete úspěšní. Na SW párty tento problém zcela odpadá. Zde může říci kdokoliv kdykoliv NE a neděje se vůbec nic a nadále zůstáváte v příjemném hovoru, jako by tento dotaz ani nepadl. Máte dokonce možnost, že se během rozhovoru stanovisko změní ve Váš prospěch. Toto právo, ale povinnost uposlechnout platí pro obě pohlaví.

Slušnost je dána hlavně pravidly klubu a personálem, kdy každý ví, že naznačení odmítnutí je opravdu odmítnutím a dotyčný(á) již v uvedené činnosti nepokračuje. Nepokazí si zbytečně svůj kredit a nebude riskovat, že by již nebyl do klubu na párty nikdy vpuštěn. Vždy máte také jistotu, že se ve vašem okolí neobjeví někdo omámený alkoholem či jinou návykovou látkou. Na párty tím pádem nemůže z výše uvedených důvodů dojít k žádné (pro Vás) stressové situaci. Kéž by tomu tak bylo i běžném životě mimo vyhrazené prostory klubu a někdo "ohlídal" vaši stálou spokojenost.

Co tedy lidé na SW párty dělají?

Velice častou otázkou neznalých bývá: Jak vše probíhá, co se tam dělá, nebudu se tam nudit? Odpověď je o to jednodušší a zcela logická.

Děláte prostě zrovna to co dělat chcete. Díváte se na fotbal v televizi, relaxujete ve vířivce, upíjíte ze svého oblíbeného nápoje. Když Vás uvedená činnost přestane bavit zajdete do sauny, dáte si sprchu, zahrajete si stolní tenis. Když vás i toto omrzí, naložíte si plný talíř z bohatého švédského stolu a vychutnáváte dobroty. Jsou i lidé, kteří si chodí jen odpočinout a natáhnou se na lehátka a poslouchají muziku. Pokud máte zájem, podíváte se po "objektu svého zájmu" a pokusíte se navázat konverzaci. Obvykle najdete stejně naladěné lidičky a zbytek večera je zcela ve vaší společné režii. V případě, že večer není podle vašich představ, můžete kdykoliv opět přejít k výše popsaným relaxačním a jistě příjemným  činnostem.

Jediné mínus veškeré činnosti na SW párty je, že relaxační čas hodně rychle utíká. Vy by jste raději viděli stav, aby tento krásný večer nikdy neskončil.

Tématické večery.

Všude v seznamkách vidíte inzerci a požadavky (nejspíše jste taky nějaký inzerát napsali či o tom uvažujete) ti hledají tohle, ten zase tamto a ta zase tuhle. Taky snadno zjistíte, že jak čtení, tak psaní těchto textů je spíše ztrátou času, zklamáním a letitým čekáním na zázrak. Lidé co na SW párty chodí nečekají na žádné zázraky, ale své představy o večerech naplňují a realizují k absolutní spokojenosti, právě na základě volby tématu večera.

Máte rádi obě pohlaví, přijďte na večery s Bi tématikou. Líbí se vám nahota, navštivte naturistické večery. Malujete rádi a jste nápadití? Malovaní na tělo je pro vás jako stvořené. Chcete si více popovídat, podívejte se na "Kecací párty". Rádi se díváte, kaudalistická párty je pro vás to pravé. Je Vám příjemné disko, tanec, uniformy, živá kapela, či jste soutěživí a rádi se seznamujete? Jste rozdílné typy s partnerkou? Každý jste jiný, najděte si zábavu zcela odděleně.

Ať máte rádi to či ono, vždy se v programech večerů najde něco pro Vás. Stačí jen sledovat stránky SW klubu. Po jedné návštěvě klubu už obvykle nebudete sami hledat na stránkách klubu, ale i Vaše partnerka bude již mít "dávno vybráno" a vy ani netušíte, že další termín návštěvy je již dávno zapsán v jejím kalendáři.

Pro koho jsou kluby určeny?

Kluby nejsou žádným uzavřeným monolitem jen pro členy a vyvolené. Také nejsou omezeny počtem, věkem, postavou, či druhem pohlaví. Najdete zde samotné muže, ženy, páry, lidi co přijdou ve trojici či ve čtveřici. V klubu se scházejí lidé podobně naladěni jako vy. Slušní, vyrovnaní, komunikativní, hledající zábavu, legraci, případně i špetku erotiky a relax na jednom místě. Proto tyto relaxační sw kluby vznikají, aby vše výše uvedené plnily. Tím, že jich vzniká čím dál tím více je jen neklamným znakem, že jejich oblíbenost roste a naplňují představy o "večerní zábavě" čím dál většího počtu běžných lidí.

V případě, že jste dočetli až sem, je vidět, že i vám tento druh zábavy také není cizí a tak bychom Vás chtěli pozvat do našeho klubu v Praze 1 na  ulici Jungmannova nedaleko Václavského náměstí. Jako personál se maximálně vynasnažíme, aby vaše poprvé nebylo zdaleka poslední, jako tomu bývá u všech našich dnes již stálých hostů.

Výhoda pro vás pro oba, kterou si hned neuvědomíte.

Máte vždy jistotu, že vaše společná návštěva a případné "erotické úlety" (pokud je vůbec chcete) budete mít vzájemně pod kontrolou. Mnohému se naučíte jak společně, tak i každý z vás. Poznáte se více vzájemně a budete tolerantnější k sobě samotným. Vybudujete si vyšší dimenzi vztahové důvěry a každému se dostane to, co mu doma chybí. Nikdo z vás nebude mít potřebu "na tajno" chodit někam jinam. Je opravdu jen vás obou, jestli si vzájemně poskytnete jistotu a důvěru, která podstatně zlepší vaše vztahy doma a naplní vaše nudné večery skvělou pohodou. Prožijte ještě jednou a natrvalo stav opravdu zamilovaných a navýsost spokojených partnerů?

Z milenců manžele udělá svatba, z manželů milence jen SW párty.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře